#ALL FOR JAN

Cierna-brana-do-Mordoru2.3.2018 – v týchto dňoch naša spoločnosť prekročila Rubikon a dnes takmer všetci žijeme týmto zápasom. Obavy, strach, hnev, nádej a množstvo ďalších emócii s nami lomcujú už vyše týždňa a nikto asi nevie ako tento zápas dopadne. Nejasná, až mŕtvolne pochmúrna je hviezda, ktorá vzlietla nad náš slovenský Betlehem a falošných spasiteľov je až príliš.

Druha-strana-mince

 

Veľa z nás si asi uvedomuje, že vražda dvoch mladých ľudí je len vrchol ľadovca a pod hladinou je mŕtvol oveľa viac. Ľudia denne umierajú od zimy, umierajú v nemocniciach aj keď nemusia, niektorí sú zastrelení policajtmi iní skočia pod vlak a väčšina si pritom doteraz myslela, že sa ich to netýka. Straty a škody sú obrovské, takže náprava bude nesmierna obtiažna.

Jedna-strana-mince

 

 

Zanedbali sme našu krajinu a nechali sme ju desaťročia napospas banditom. Väčšina si to začína aspoň nejasne uvedomovať a cíti, že už toho bolo dosť. Ešte ťažšia úloha ako tento stav správne pochopiť a definovať bude nájsť riešenie. Predčasné voľby ako také nie sú spasiteľom ale porážka banditov pri moci je nevyhnutným prvým krokom. Druhým nemenej dôležitým krokom je ustrážiť aby jednu mafiu nevystriedala pri moci druhá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *